تصویر ثابت

مصاحبه با ایوان و رید نلسون
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 - 7:11 بعد از ظهر

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 524
نویسنده پیام
saharnaz آفلاین


ارسال‌ها : 17
عضویت: 13 /2 /1395


مصاحبه با ایوان و رید نلسون
مصاحبه با ایوان و رید نلسون کارآزموده های mlm
کار آزموده های بازاریابی شبکه ای ، ایوان و رید نلسون جایگاه نهایی خود را در zija international یافتند
بعد از ۴۴ سال موفقیت در بازاریابی شبکه ای ، ایوان و رید نلسون به عنوان برترین و پر درآمدترین افراد مجموعه تصمیم به جدایی از از شرکت قبلی خود گرفته و به شرکتی جدید ملحق شده که حرفه لذت بخش خود را در آن به مرحله تکمیل برسانند.
پس از بررسی و جست و جو بر روی ۲۰ سازمان مختلف ، نلسون ها تصمیم خود را بر پایه اعتمادپذیری ، شهرت، صداقت ، محصولات موثر ، تاکید بر انقلاب سلامت طبیعی و استراتژی تغییر مالکیت معطوف ساختند.
در مصاحبه اخیر ، نلسون ها در مورد کشیده شدن به zija international و تجربه های گسترده خود در این صنعت و این که زندگی بدون محدویت حقیقتا چه معنایی برایشان دارد به صحبت پرداخته و بحث می کنند :
مصاحبه کننده (I) : چه چیزی نظر شما را به zija international جلب کرد ؟
رید نلسون ( RN) : چیزی که در بدو تصمیم گیری ، نظر ما را به خود جلب کرد ، صاحب این شرکت، کن بریلزفورد بود . او یکی از سیاست مدارترین افراد در حوزه تغییر استراتژی می باشد. ما برای مدت زمانی طولانی در این صنعت بوده ایم و متوجه این مسئله هستیم که درستی و صداقت مدیر عامل و یا صاحب یک شرکت به چه اندازه حائز اهمیت است . شما می توانید این مسئله را زمانی که وی صادقانه با شما صحبت می کند از چشمان وی ببینید و احساس کنید .
ایوان نلسون (YN) : همین طور که در این فرآیند پیش می رفتیم ، به دنبال یک احساس قاطع و درست بودیم و توانستیم این حس را در Zija بیابیم.
RN: در صدر محصولات و صاحبان ، طرح جبران ساز Zija وجود داشت . ما به این مسئله پی بردیم که از طریق این کسب و کار می توان در تمامی سطوح کسب درامد کرد و این نشان منصفانه بودن آن بود.
YN : اعضای تیم شما قادر هستند که به طریق راحت تر و ساده تری به مراحل بالا دست پیدا کنند .
I : تجربه و سفر شما در بازاریابی شبکه ای شامل چه چیزی بوده ؟
RN :این ماه ، نشانه ۴۴ سال حضور ما در بازاریابی شبکه ای بوده و تجربیات عالی در این راه حاصل شده . سیر کاری ما به همراه ۴ شرکت تاسیس شده توام بوده و zija ، پنجمین مورد است که می توانیم آن چیزی که از هر یک از شرکت ها یاد گرفتیم ، در آن به کار برده و می دانیم که به چه صورتی کسب و کار را به مرحله رشد عمده برسانیم.
YN : ما قادر به تشخیص این مسئله هستیم که چه زمانی یک کسب و کار با یک ضربه به مرحله رشد خود می رسد و متوجه هستیم که zija در نقطه ای قرار گرفته که در حال ورود به رشد عظیمی است.
RN: رهبری شرکت در ارائه چشم انداز های رشد ، کمک های بسیاری داشته و آن ها آماده رشد هستند، من شرکت های زیادی دیده ام که آمادگی و پتانسیل رشد ندارند اما zija این طور نبود و کاملا آماده بود و این یکی از دلایلی است که ما به این جا آمده ایم.
I : چه نوع از افرادی شما و تیمتان چه نوع افرادی را جهت عضویت در کسب و کار zija ، هدف قرار داده اید ؟
YN : ما افرادی می خواهیم که صادق و درست هستند و رویا دارند و می خواهند که تغییر کنند و از کار کردن ترس و واهمه ای ندارند .
RN : ما افرادی می خواهیم که گرسنه هستند و از زندگی چیزی فراتر برای خود و خانواده هایشان می خواهند.
کن بریلزفورد به این مسئله اشاره می کند که « میراث ، میراث ، میراث و این چیزی است که ما هم می خواهیم! شرکت و تیم میراث می خواهیم.» ( ویراستار : اینجا منظور شرکت میراث در ایران نیستا…
I : موفقیت شما در کسب و کار بازاریابی شبکه ای و در zija به چه چیزی نسبت داده می شود ؟
RN : کار تیمی ! موفقیت از کار تیمی می آید و این تجربه فقط از آن ما نیست ما به zija آمدیم تا افرادی که با آن ها مشغول به کار هستیم ، چیزی تجربه کنند که قادر به برنده شدن در آن هستند.
YN : ما از اقدام کنندگان ، تحول دهندگان و اجرا کنندگان هستیم ! برای کل سال رشدمان را برنامه ریزی کردیم . همه چیز خیلی روتین است ، وقتی به ما می پیوندند ، با ما در مسیر باقی می مانند تا به سطوح بالا دست پیدا کنند . و ما به تیم خود این مسیر را نشان می دهیم و آن ها در این راه گام بر می دارند تا به خط پایان برسند و موفقیت از کار تیمی در کنار هم منشا می گیرد.
I : شعار ( زندگی بدون محدودیت ) zija چه تعبیری برای شما دارد؟
RN : از طریق موفقیتی که به دست آوردیم ، توانستیم حس آزادی را تجربه کنیم و zija قادر است که این حس آزادی مشابه را برای دیگران نیز فراهم کرده و ارائه نماید.
YN : ما می خواهیم که دیگران بدون محدودیت زندگی کنند ، زمانی که می خواهند ، در مکانی که می خواهند و با کسی که می خواهند .
RN : می خواهیم که تیم ما بدون محدودیت زندگی کند – واقعا از زندگی خود استفاده کنند و لذت ببرند – اگر آن ها به آن نرسند ما هم نخواهیم رسید و اگر آن ها به آن دست پیدا کنند ، ما هم به آن خواهیم رسید! می توانیم به صحت و اطمینان بگویم که دیگران با وجود این فرصت ، می توانند زندگی بدون محدودیتی تجربه کنند .
YN : زندگی بدون محدودیت در کنار خانواده شما ایجاد خواهد شد خواه افراد خانواده خونی شما باشند و خواه خانواده کاری شما !
I : چه چیزی شما را از سایر توزیع کنندگان مجزا می کند ؟
RN : افرادی به درجات و سطوح بالا دست پیدا می کنند که بر روی توسعه فردی تمرکز دارند .
YN : تماما در رابطه با توسعه و رشد فردی و ارتقا مثبت نگری است . وقتی که افکار منفی و یا موانعی در مسیرتان تجربه می کنید ، سعی کنید به آن ها پایان داده و خودتان را محفوظ نگه دارید.
I : آینده شما و تیم تان به چه صورت خواهد بود ؟
RN : ما شاهد موفقیت هستیم ، که بدین وسیله کمک جسمی و مادی به افراد صورت می گیرد . ما می خواهیم شاهد موفقیت افراد نه تنها در کسب و کار بلکه در زندگی فردی شان باشیم .
I :نکته و یا حرف دیگری نمانده؟
RN : مهمترین قسمت این تجربه این است که می توانیم چشم انداز های zija را با افراد کلیدی به اشتراک بگذاریم . این تیم ماست – دنیس و چوی استس ، مک دونالد ، پت تری ، توی و جنیفر اسکوما ، کلی استیوت و خیلی های دیگر که باعث و بانی تمام این رویداد ها شده اند . ما همچنین از حضور حامی و اسپانسر zija ، پت اندرسون بسیار هیجان زده و مفتخر هستیم.
YN : ما از حضورمان در zija بسیار هیجان زده و متشکریم . زمانی که در این جا هستیم احساس می کنیم که در خانه خودمان هستیم و این دقیقا همان چیزی بود که به دنبال آن بودیم . ما به دنبال خانه ای برای خانواده کاری خود بودیم و آن را پیدا کردیم .
در مورد zija international :
Zija ، یک کسب و کار خصوصی و با اعتبار بخش خصوصی توسط کنت بریلزفورد تاسیس شده و از طریق توسعه بهداشت و درمان طبیعی ، سلامت ، تغذیه ، زیبایی و تناسب اندام پیشرفت آن میسر گردیده است .
این شرکت در بیش از ۵۰ کشور در سرتاسر جهان مشغول فعالیت می باشد .
Zija ،از ۹ سال پیش که تاسیس شد ، هر ساله شاهد پیشرفت و رشد چشم گیر مداومی بوده و به عنوان ( شرکت با سریع ترین رشد در Utah ) توسط مجله کسب و کار یوتا نامگذاری شد . همچنین به عنوان سریع ترین رشد با بالا ترین درآمد در لیست شرکت ها در مجله خبری فروش مستقیم و مجله Utah valley و تعدادی دیگر شناخته شده است .
Zija ،با دفاتر شرکتی بزرگ در لهنی و بیش از ۴ میلیون فوت مربع انبار ها و امکانات حمل و نقل و تولید واقع در Utah ، ایالات متحده سالیانه ۲۰۰ نفر را استخدام و جذب کرده و بیش از ۲۰ میلیون دلار فروش دارد.

امضای کاربر : فقط از کم تلاش کردن خودت ناله کن و بس...
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 22:14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :