تصویر ثابت

مصاحبه اریک اور با برایان تریسی
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 - 7:42 بعد از ظهر

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 787
نویسنده پیام
saharnaz آفلاین


ارسال‌ها : 17
عضویت: 13 /2 /1395


مصاحبه اریک اور با برایان تریسی
مصاحبه اریک وور با برایان تریسی
اریک ورر: سلام به همهمن اریک ووری هستم و به نتورک مارکتینگ پرو خوش آمدیدمن اینجا، در دفتر با برایان تریسی هستم. دوست قدیمی خودم.
برایان تریسی: مرسی اریک.
اریک ورر: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. آخرین باری که اینجا بودم حدود ۱۵ سال پیش بود یه همچین چیزی.
برایان تریسی: آره ۱۵-۲۰ سال پیش . در یک دفتر دیگه.
اریک ورر: برایان یک کسب و کار چند ملیتی را اداره می کند. با موفقیت های شخصی ، پیشرفت های شخصی ، مهارت های حرفه ای و یکی از نیرومندترین افرادی است که من تا به حال دیدم. بازده زمانیبازده ساخت محتوا.او به من گفته در این تابستان ۵ کتاب نوشته است با تیراژ بسیار بالا.۵ کتاب در یک تابستان! این باورکردنی نیست. باعث میشه من سردرد بگیرم.او ۱۲۰ برنامه مختلف در زمینه های فروش ، مدیریت ، راهبری و… خلق کرده است. توانایی های او باور کردنی نیست. او به کل دنیا سفر کرده .برایان حالا به نظرت تا الان با چند نفر صحبت کردی؟
برایان تریسی: احتمالا بیش از ۵ میلیون
اریک ورر: بیش ار ۵ میلیون نفر چهره به چهره؟
برایان تریسی: بله چهره به چهره
اریک ورر: بیش ار ۵ میلیون دیدار چهره به چهره. من نمیدانم کس دیگری توانسته باشد مثل او این کار را کرده باشد.ما داریم مصاحبه خودمان را تمام می کنیم. یک مصاحبه طولانی. حدود یک ساعت برای مستند بازاریابی شبکه ای که محتوای آن بی نظیر بود.برایان چرا به بینندگان سلام نمیکنی؟ به این بینندگانی که از سرتاسر جهان و صدها شرکت مختلف هستند و همه ی آنها میخواهندبازاریابان شبکه ای حرفه ای باشند. آنها میخواهند مهارت ها را یاد بگیرند. آن ها می خواهند طرز فکرشان را گسترش دهند و برای خودشان عادت بسازند و نتیجه ای که میخواهند را بگیرند. چه توصیه هایی در این چند دقیقه برای آنها داری؟ چه توصیه هایی برای بینندکان داری که آنها را به رده ی حرفه ای انتقال بدهد؟
برایان تریسی: اقتصاد دانان بر این باورند که سال های طلایی کار آفرینی فرا رسیده است, مخصوصا کار آفرینی MLM ( بازاریابی شبکه ای چند سطحی ). سال های طلایی یعنی احتمال بیشتر برای شما که در تمام تاریخ انسان سریع تر موفق شوید. شرکت هایی که در آن کار می کنید حرفه ای هستند, محصولاتی که پیشنهاد می دهند جای خود را در بازار دارند که توسط صدها, هزاران و میلیون ها نفر استفاده شده اند. سیستمی که طراحی شده امکان موفقیت را به شما بدهد, بهترین است و براساس میلیون ها تجربه افراد مختلف طراحی شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که خودتان را به شدت در این سیستم قرار دهید و به کار کردن ادامه دهید و هیچ وقت تسلیم نشوید, هیچ چیز نمیتواند جلوی موفق شدن شمارا بگیرد.
اریک ورر: تو درمورد یک مربی حرف زدی, در مصاحبه در موردش صحبت کردی که این تمام اصول موفقیت در طول زندگی اش را دور هم جمع کرده و او همه را در یک اصل خلاصه کرده و آن مدلی است که افراد موفق انجام می دهند. پیدا کردن اینکه اغلب افراد موفق به چه کاری مشغول هستند و مدل رفتاری آنها.شما فکر میکنید چرا ما این همه مصاحبه در نتورک مارکتینگ پرو انجام میدهیم؟ با افرادی که درآمد میلیون دلاری دارند. زیرا ما میخواهیم به شما نمونه هایی از مهارت ها و طرز تفکرات مورد نیاز بررای رسیدن به آن سطح از موفقیت نشان دهیم. فکر می کنید چرا افرادی مثل برایان و افراد دیگر را در مستند go pro recruiting mastery را در نوامبر به صورت زنده یا ویدیو داریم؟ چرا ما اینکار را می کنیم؟ چرا افرادی را که میلیون ها دلار درآمد دارند را روی صحنه می آوریم؟ زیرا نشان دهیم موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارد.در مورد توانایی های داخل بازاریابی شبکه ای صحبت کن برای افرادی که …زیرا در کسب و کار سنتی شما به بهترین ها دسترسی ندارید. آنها اسرار موفقیت خود را مخفی می کنند, نمی خواهند آن را تقسیم کنند زیرا مایل نیستند رقابت به وجود بیاورند. ولی بازاریابی شبکه ای مثل یک نرم افزار منبع باز است. همه می خواهند اطلاعات را تقسیم کنند. در مورد ارزش این کار صحبت کن و اینکه چرا باید این موضوع به جزئی از DNA آنها تبدیل شود؟ و به عادت روزانه آنها تبدیل شود؟
برایان تریسی: خب دو مسئله جود دارد. یکی اینکه افرادی که در اینکار موفق شده اند معمولا قدردان و سپاس گزار هستند. زیرا همه ی ما تغریبا از صفر شروع کرده ایم, من خودم به عنوان ظرف شور و کارگر مزرعه شروع کردم و هنگامی که به موفقیت میرسم همیشه سپاس گزار خواهم بود. هرجا می رویم احساس خاصی داریم حتی اگر کسب این موفقیت و رسیدن به آن نقطه ۲۰ یا ۳۰ سال طول بکشد و میخواهیم این موضوع را به هر نحوی که بتوانیم با افراد دیگری تقسیم کنیم. دلیل دیگر به خاطر بازاریابی شبکه ای این است, به دلیل ساختار پاداش دادن (پورسانت) که به شدت مورد دلخواه شماست که ایده ها را تا آنجا یی که میتوانید با افراد دیگر تقسیم کنید که آنها هم در محور های پایین شما موفق باشند و شما را حتی از این هم موفق تر کنند. خب این یک تیر و دو نشان است. شما دو منفعت بسیار بزرگ بدست می آورید در صورتی که رفتارهای موفقیت آمیز خود را با دیگران تقسیم کنید و به ساختن کسب و کار خودتان ادامه دهید.
اریک ورر: یک مسئله دیگر که من مایلم با دیگران در میان بگذارم, ارزش سخت کوشی کردن چیست؟ آیا در دنیای امروزی این مسئله دست کم گرفته شده است؟ منظورم دست کم گرفته شدن این است که قدر آن دانسته نمی شود. افراد موفق ارزش آن را میدانند ولی در کل در مورد ارزش سخت کوشی صحبت کن.
برایان تریسی: در مصاحبه میلیونر های خود ساخته من با این افراد کار میکردم. از آنها سوال میشد که در طول زندگی کاریشان چگونه به یک میلیونر تبدیل شدند؟ ۸۵ درصد آنها جمله ای مشابه این جواب دادند آنها گفتند ما در مدرسه خیلی خوب نبودیم, ما از خانواده ی ثروتمندی نیامده ایم, ما با سرمایه یا مزیت خاصی شروع نکردیم ولی بیشتر از هر کس دیگری سخت کوش بوده ایم. ۸۵ درصد میلیونرهای خود ساخته راز موفقیتشان را اینگونه توضیح دادند که آنها سخت, سخت, سخت کار می کردند.
در همه ی مطالعات از جمله مطالعات این هفته در مصاحبه با افراد ثروتمند آنها گفتند رمز موفقیت من سخت کار کردن است. میتوانید نابغه باشید, نابغه های درخشان زیادی هستند که به دلیل عدم سخت کوشی موفق نمی شوند, زیرا فکر این افراد تنها فرارکردن از کار است ولی افراد موفق عاشق کاری هستند که انجام می دهند و نمیتوانند برای رسیدن به آن صبر کنند و از فرار کردن از کارشان متنفرند, آنها متوسط ۶۰ ساعت در ماه کار میکنند. هنگامی که کسب و کار خود را شروع می کنید ممکن است با میانگبن ۷۰,۸۰ یا ۹۰ ساعت در هفته کار کنید ولی اگر حداقل با ۶۰ ساعت کار در هفته ادامه دهید میتوانید مثل یک دونده ماراتون از کسانی که سریع تر و قوی تر از شما هستند پیشی بگیرید.
اریک ورر: وقتی در مورد سخت کوشی صحبت کرد, حرف هایش به این معنی نبود که الزاما باید به طور تمام وقت در بازاریابی شبکه ای کار کرد. منظور این است که ساعاتی که میخواهید در بازاریابی شبکه ای کار کنید را سخت کوش باشید. اگر ۱۰ ساعت در هفته کار میکنید, آن ۱۰ ساعت را سخت کار کنید. ۱۰ ساعت جدی و با تمرکز کار کنید. چیزی که برایان در آن خیلی خوب است و ما میخواهیم در آن زمینه با هم کار کنیم که یک دوره برای سال آینده برای شما آماده میکنیم در مورد اینکه چگونه خودتان را سازماندهی کنید, چگونه به خودتان انگیزه دهید, چگونه بر خواسته هایتان پافشاری کنید و چگونه بازده کاری بیشتری از ساعاتی که کار میکنید بدست آورید. پس به دنبال آن باشید. ما با هم کار خواهیم کرد و تیم توسعه ما در حال صحبت کردن در این زمینه هستند که چه کارهایی میتوانیم در فضای بازاریابی شبکه ای انجام دهیم. و برایان مرسی بابت کمکی که در زندگی به من کردی
برایان تریسی: باعث افتخار منه
اریک ورر: مرسی از کمکت به بازاریابی شبکه ای. مرسی از کمکت به تهیه ی این مستند.

امضای کاربر : فقط از کم تلاش کردن خودت ناله کن و بس...
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 22:13
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :